Нормативни документи

Вход в системата



Потребители на линия

Членове : 744
Съдържание : 131
Препратки : 1
Брой прегледи на съдържанието : 355416
Начало График за провеждане на консултации с ученици

Утвърдил:

Тонка Ченгелова /п/

Директор на ОУ „Свети Иван Рилски“

Хасково

График

за консултации на учениците

през ПЪРВИ срок на 2022/2023 учебна година

Паралелка

Учител

Ден от седмицата

Час

Стая

I „А“

Катя Вълкова

Сряда

12,00 ч.

101

I „Б“

Йорданка Първанова

Сряда

12,00 ч.

102

I „В“

Антонина Колева

Сряда

12,00 ч.

103

I „Г“

Елена Жекова

Сряда

12,00 ч.

104

I „Д“

Гинка Еленска

Сряда

12,00 ч.

105

I „Е“

Мария Сурчева

Сряда

12,00 ч.

106

II „A“

Светла Бойчева

Понеделник

12,30 ч.

201

II „Б“

Анна Мамирева

Понеделник

12,30 ч.

202

II „В“

Недялка Христонова

Понеделник

12,30 ч.

203

II „Г“

Гергана Георгиева

Понеделник

12,30 ч.

204

II „Д“

Христо Тенчев

Понеделник

12,30 ч.

205

II „Е“

Здравка Кавракирова

Понеделник

12,30 ч.

206

III „A“

Росица Щипска

Понеделник

13,20 ч.

301

III „Б“

Таня Христова

Понеделник

13,20 ч.

302

III „В“

Светлана Вътева

Понеделник

13,20 ч.

303

III „Г“

Мария Георгиева

Понеделник

13,20 ч.

304

III „Д“

Живка Господинова

Понеделник

13,20 ч.

305

III „Е“

Теодора Петрова

Понеделник

13,20 ч.

306

IV „A“

Станка Дойчева

Сряда

13,30 ч.

401

IV „Б“

Георги Михайлов

Сряда

13,30 ч.

402

IV „В“

Златка Атанасова

Сряда

13,30 ч.

403

IV „Г“

Светлана Георгиева

Сряда

13,30 ч.

404

IV „Д“

Мария Станкова

Сряда

13,30 ч.

405

IV „Е“

Наталия Александрова

Сряда

13,30 ч.

406

Англ. език

Десислава Чонкова

Срядяа

12,30 ч.

201

Англ. език

Таня Желева

Понеделник

13,20 ч.

401

Англ. език

Галина Маратилова

Сряда

13,20 ч.

303

 

Паралелка

Учебен предмет

Учител

Ден от седмицата

Час

Стая

Български език и литература

Недрет  Юсуф

Четвъртък

13:25

107

Български език и литература

Магдалина Тодорова

Понеделник

14:10

309

Български език и литература

Красимира Добрева

Четвъртък

13:25

407

Български език и литература

Станка Пенева

Сряда

14:10

 

307

Български език и литература

Мариана Христова

Сряда

14:10

309

Английски език

Веселин Колев

Сряда

14:10

310

Английски език

Галя Тодорова

Понеделник

14:10

П2

Английски език

Габриела Делчева

Понеделник

14:10

307

Математика

Мария  Апостолова

Четвъртък

13:25

П2

Математика

Добромира Иванова

Понеделник

14:10

107

Математика

Донка Генева

Понеделник

14:10

308

Математика

Пламена Петрова

Понеделник

14:10

109

Математика

Ирина Сиртова

Петък

13:25

209

Математика

Елена Георгиева

Сряда

14:10

110

Човекът и природата,

Химия и ООС ,Физика

Иванка Димова

Четвъртък

13:25

308

Човекът и природата

Химия и ООС, Биология и ЗО

Таня Димитрова

Четвъртък

13:25

309

Човекът и природата

Петя Найдова

Четвъртък

13:25

209

История и цивилизация

Христина Масалджиева

Сряда

14:10

408

География и икономика

Антоанета Димитрова

Сряда

14:10

311

История и цивилизация

География и икономика

Теменужка Николова

Петък

13:25

П2

Информационни технологии

Музика

Боян Митев

Четвъртък

13:25

210

Музика

Гълъбина Кирилова

Четвъртък

13:25

110

Изобразително изкуство

ТП

Огняна Славилова

Четвъртък

13:25

307

Изобразително изкуство

ТП

Андрей Янев

Четвъртък

13:25

310

Паралелка

Учител

Ден от седмицата

Час

Стая

I „А“

Светла Бойчева

Понеделник

12.30 ч.

101

I „Б“

Анна Мамирева

Понеделник

12.30 ч.

102

I „В“

Недялка Христонова

Понеделник

12.30 ч.

103

I „Г“

Гергана Георгиева

Понеделник

12.30 ч.

104

I „Д“

Христо Тенчев

Понеделник

12.30 ч.

105

I „Е“

Здравка Кавракирова

Понеделник

12.30 ч.

106

II A

Росица Щипска

Понеделник

12.30 ч.

201

II „Б“

Таня Христова

Понеделник

12.30 ч.

202

II „В“

Светлана Вътева

Понеделник

12.30 ч.

203

II „Г“

Мария Георгиева

Понеделник

12.30 ч.

204

II „Д“

Христина Черкезова

Понеделник

12.30 ч.

205

II „Е“

Теодора Петрова

Понеделник

12.30 ч.

206

III A

Станка Дойчева

Сряда

13.10 ч.

301

III „Б“

Георги Михайлов

Сряда

13.10 ч.

302

III „В“

Златка Атанасова

Сряда

13.10 ч.

303

III „Г“

Светлана Георгиева

Сряда

13.10 ч.

304

III „Д“

Мария Станкова

Сряда

13.10 ч.

305

III „Е“

Наталия Александрова

Сряда

13.10 ч.

306

IV A

Катя Вълкова

Вторник

13.10 ч.

401

IV „Б“

Йорданка Първанова

Понеделник

13.10 ч.

402

IV „В“

Антонина Колева

Вторник

13.10 ч.

403

IV „Г“

Елена Жекова

Четвъртък

13.10 ч.

404

IV „Д“

Гинка Еленска

Четвъртък

13.10 ч.

405

IV „Е“

Мария Сурчева

Четвъртък

13.10 ч.

406

IV „Ж“

Галина Маратилова

Понеделник

13.10 ч.

407

Англ. език

Десислава Чонкова

Сряда

13.10 ч.

407

Англ. език

Таня Желева

Понеделник

13.10 ч.

305

Англ. език

Бианка Точевска

Сряда

12.30 ч.

206